Zbiorniki na nieczystości…

Różnego typu zbiorniki na wszelkie nieczystości w zakresie gromadzenia sanitarnych ścieków odprowadzanych na terenach, które nie mają kanalizacyjnego uzbrojenia to szamba betonowe. Szamba te są tworzone na bazie kruszywa z kamieni z dodatkiem wszelkich płynów na wodoszczelność. Prawidłowe wykonanie zbrojeń, a także wszelkie zabezpieczenia powodują, iż tego typu zbiorniki są odporne na działania szkodliwych i niekorzystnych czynników, a więc gwarantują prawidłową odporność.

 

Pośród wszelkich elementów wyposażenia betonowego szamba wyróżnić możemy też właz z betonu (może być także zastąpiony żeliwnym), krąg a oprócz tego pokrywy betonowe czy też specjalny klej do montażu. Wszystkie tego typu szamba są przewożone z jednego miejsca na drugie przez samochody ciężarowe, które posiadają odpowiedni dźwig.

 

Zastosowanie tego produktu obejmuje między innymi sposobność wykorzystania go jako zbiorniki na ścieki, zbiorniki na gnojówkę, deszczówkę czy separatory tłuszczu. A dodatkowo jest możliwość powiększenia już istniejących szamb betonowych a także łączenia następnych modułów. Poprzez to dopuszczalne jest przygotowanie wielokomorowych zbiorników.

 

Należy również pamiętać, iż przed izolacją a ponadto obsypaniem takiego zbiornika, konieczne jest sprawdzenie szczelności szamba.

Więcej: szambabetonowe

admin