Botki są lubiane już od bardzo wielu pór roku. Pomimo drobnych przekształceń modeli , a oprócz tego barw ukazują się rokrocznie w sklepach obuwniczych.

Botki są trendy już od sporej ilości pór roku.  Pomimo  niedużych  przeróbek  krojów oraz odcieni ukazują się rok w rok w sklepikach z obuwiem. Z czym je nosić, aby zawsze prezentować się znakomicie? Radzimy!

Można wyodrębnić  trzy metody botków, 1-szy z nich to model  na płaskiej podeszwie. Z powodu wielkości jest to najmocniej zobowiązujący typ obuwia. Z pewnością znakomicie wygląda z przyległymi  rurkami na szczupłej sylwetce.

Żal, że panie o krótkich oraz grubszych nogach nie będą w tym modelu wyglądały bardzo dobrze. Dla takich pań perfekcyjnym rozstrzygnięciem jest 2-gi styl tych butów, więc na wiązanie fason kończący się przed kostką, super  jeśli na obcasie. Takowy styl botków dobrze pasuje z kieckami czy stylizacjami w stylu retro. Podwyższenie optycznie wyszczupla oraz wydłuża sylwetkę, dając jej lekkości. Powinno się do sukienek nosić pończochy w takiej samej barwie jak buty, ten krok przy tym optycznie wyszczupli nogi.

Trzeci rodzaj botków to też takie na obcasie, ale kończące się za kostką. Współgrają one właściwie do każdej figury, jeśli zastosuje się parę tricków. Nie trzeba nosić botków do dużych spódnic, bo skróci tobie to okropnie nogi, identycznie, jak do spodni 3/4 albo 7/8. Ażeby dodać kilka cm i wyszczuplić dolne partie sylwetki trzeba dopasować obuwie odcieniem do gaci a także rajtuz. Jednokolorowość służy mojej figurze.

Kiedy poznamy reguły i włączymy je w życie, pozostaje pójść na zakupy przykładowo na www.lamai.pl. Na porę zimową zalecamy buty w odcieniach szarego a także czerni, za to na pozostałe sezony można wyselekcjonować szalone kroje z odkrytymi palcami, lub w bajkowych odcieniach i deseniach. Myślimy, że dzięki tym poradom będziesz w każdym momencie mogła czuć w tych butach pięknie i naturalnie.

admin